Organik Saç Ekimi Nedir? Organik Saç Ekimi Nasıl Yapılır? Organik Saç Ekimi Fiyatları? Organik Saç Ekimi Tavsiye ve Yaptıranlar Hakkındaki bu yazımızı okumalısınız.

Organik Saç Ekimi Nedir?

Vücudunuzdan alınan bir miktar yağdan kök hücreniz ayrıştırılır sonrasında bu yine sizin kendi yağınız ile karıştırılarak Saç Ekilecek bölgeye enjekte edilir böylece Ekilen saçların tutunabilmesi beslenip büyümesi sağlanır. Çok daha yüksek oranda tutma ve başarılı olma olasılığı bulunmaktadır.

Organik Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Hasta ilk önce muayene edilir ve neler yapılabileceği ile ilgili kararlar alınır. Sonrasında Hastanın vücudunun doktorunun seçeceği bir bölgeden bir miktar yağ alınır. Bu alınan yağ az miktardadır ve vücudunuzda iz kalmaz. Alınan bu yağdan laboratuvarda kök hücreleriniz ayrıştırılır ve sonra az miktar yağınız ile tekrar karıştırılarak saç ekimi yapılacak alana enjekte edilerek uygulanır. Böylece saç ekilecek bölge zenginleşir böylece ekilecek saç köklerine çok kaliteli bir zemin sağlar. Ekilen saçlar bu zenginleştirilmiş alanda beslenerek çok daha sağlam tutunur ve sağlıklı şekilde uzayabilir.

Organik Saç Ekimi Fiyatları?

Fiyat verebilmek için hastanın muayene edilmesi gerekir ne kadar saç ekileceği nasıl bir tedavi uygulanacağı belirlenmeden fiyat verilemez bunun için Organik Saç Ekimi’ni bulan ve geliştiren Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ya da onun yönetimindeki Estetik International’a ulaşarak fiyat bilgisi alınabilir.

Organik Saç Ekimi Tavsiye ve Yaptıranlar

Öncesi sonrası fotoğrafların paylaşılması yasal değildir ama başka siteler de Op. Dr. Bülent Cihantimur kendi görsellerini paylaştığı için biz de paylaşabiliyoruz. Burada önemli olan bunu icat eden doktorun bu yöntemi kendisine de uygulamış olması ve mükemmel sonuçlar almasıdır.

organik saç ekimi

Siz de bu konuda Estetik International’a ulaşabilir ve daha fazla bilgi talep edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.saçekimimerkezi.web.tr/sac-ekimi-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın